| Andradutsa a întrebat:

Deci, am avut o durere de ureche, timp de cateva zile, trasesem curent... sad durerea mi-a trecut, insa, urechea a inceput sa se infunde, sa aud din ce in ce mai putin. oare care este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yoady92 a răspuns:

Mergi la doctor.o sa vezi ca iti da niste pastilute tratament pe cateva zile..si o sa ti zica si de otita ca doctorii asa zic la prima vedere happy

2 răspunsuri:
| yoady92 a răspuns:

Mergi la doctor...cel mai probabil o sa-ti spuna ca ai otita dar cu un tratament de cateva zile niste pastilute o sa ti treaca.ori de la curent ori de la apa ti s a infundat urechea...o zi buna nu te ingrijora

| Andradutsa explică (pentru yoady92):

Nu am simptome de otita. pur si simplu nu mai aud bine. am urechea infundata. la otita sunt multe simptome...

| yoady92 a răspuns (pentru Andradutsa):

Mergi la doctor.o sa vezi ca iti da niste pastilute tratament pe cateva zile..si o sa ti zica si de otita ca doctorii asa zic la prima vedere happy