| COLORATTA a întrebat:

Vreau sa slabesc la abdomen si la picioare, dar am o pofta de mancare de numa numa. spuneti-mi va rog alimente care nu ingrasa sau trucuri sa nu mai am pofta asta mare de mancare. mentionez ca am 15 ani (P.S este adevarat ca daca fumezi nu mai ai pofta de mancare? pentru ca eu m.am lasat de fumat de cca 4 luni) scuzati categoria! funda pentru cel mai folositor raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JhonMirchu a răspuns:

Poti incepe cu o dieta. iata unele produse care nu ingrasa : conserva de ton naturala, orez fiert fara sare, cereale de ovaz, lapte 0.5 % grasime, cartofi fierti, piept de pui, soia, oua fierte. Daca mergi la sala, nu te duci sa ridici greutati, du-te fa cardio (Fugi pe banda, bicicleta etc, abdomene ) exercitii care te fac sa transpiri.

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Poti slabi facand abdomene, genoflexiuni si alergand. Daca te lasi de mancare te poti imbolnavi si pui la loc imediat ce incepi sa mananci din nou.
Cel mai bine mergi la o sala si ai sa vezi acolo rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15-16kg in aproximativ 5 saptamani si fara restrictii alimentare, este bine?