| anonim_4396 a întrebat:

Cum schimb si eu numele la facebook? Am nevoie de un raspuns rapid

7 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings si alegi ce nume vrei

| Bitter a răspuns:

Intri la Account Settings
Dai la Name si editezi
Pui numele tongue

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Intra pe contul tau si sus pe bara albastra langa Acasa este o sagetica in jos apesi pe sagetica si scrie pe primul rand Setarile contului. Apasa pe Setarile contului si pe primul rand iti apare numele tau. Da la editati si schimbati numele. Succes. Primesc fundita?

| PrettyLitlleLiar a răspuns:

Sus la sagetuta de unde te deconectezi(colt sus dreapta)---->setarile contului----> o sa iti apara nume, nume de utilizator bla bla si dai la editeaza (dreapta de la nume :p... cam atatwinking fundooooi?batting eyelashes love strucklove struck

| AddaBăă a răspuns:

Intri p contul de facebook si dai la setarile contului
o sa iti apara name: numele tau actual si editeaza dai p editeaza si sti adaugi ce doresti sper ca te-am ajutatwinking

| chelo0 a răspuns:

Sus langa home este o sageata in josbig grin dai pe ea si acolo gasesti account settings big grin dupa dai la edit, astept funda tongue

| Andreeaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Hey:*.iti voi explica pas cu pas, sper sa intelegilove struck. : 1. sus in dreapta se gaseste o sageata. 2. da click stanga pe ea.si iti apar mai multe: setarile contului, setari de confidentialitate, deconectare si jos de tot ajutor. 3. apasa pe setarile contului.si sunt mai multe. 4. da pe prima unde scrie:"Nume" in stanga si in dreapta se gaseste un creion unde scrie editeaza. 5. apasa acolo. 6. scrii numele nou pecare il vrei. 7. apasa unde scrie:"salveaza modificarile". sper ca ti-am fost de foloslove struck!