| mihaamihaa a întrebat:

Buna Tpuu am o problema grava mi-a venit ciclul de curand mentionez ca am 14 anii...dar mie nu imi curge sangee .....Nu stiu cum sa va explic este ceva maroniu! si de aproximativ 4 zile tot asa curge! Intr-adevar pe hartia igienica am avut si sange si atunci mi.am putut da seama ca mi-a venit ciclul!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Misshaa a răspuns:

Asa e la inceput!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este un sange care a stat mai mult in uter si s-a degradat. Nu este nimic anormal, mai ales ca esti foarte mica si la inceputul menstrelor. O sa se regleze in timp

| Empathizer a răspuns:

Da-i funda Laurei. Are perfecta dreptate.

Si discuta cu mama ta, cand mai ai spaime din astea.