| Anamaria1809 a întrebat:

Buna!
Trec direct la subiect. Am 14 ani, 1.62 si 47 kg. As vrea sa ma ingras macar 4 kg. Cum as putea?!, si va rog raspunsuri serioase. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eşti numai bine cu greutatea.
De ce vrei să te mai îngraşi?
Te pup!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai 52 de kilograme. Mergi pe o alimentație diversificată și practică și un sport de masă.
Pa, pa.

| gocops a răspuns:

Kebab KFC pizza suc chipsuri, baga din astea in tine daca ai chef ca peste 6 luni sa nu sti cum sa mai slabesti inapoi

| allexya501 a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrasi deoarece esti perfecta! eu am 16 ani si 34 kg! cat timp te simti perfecta si esti sanatoasa totul e okay!

| Deni123 a răspuns:

Pai daca vrei sa te ingrasi e logic ce trebuie sa faci..In cazul in care mananci putin, incearca sa mananci mai mult si poti manca si de la fast-food, daca iti place. Sper ca te-am ajutat :*!

| Anamaria1809 explică:

Multumesc de raspunsuri, din pacate nu pot da decat o fundita, va multumesc pentru sfaturi.