| Ana8567 a întrebat:

Buna ttpu. am o dilema. eu iau stresclin si dimineata beau un pahar cu lapte. e adevarat ca laptele dulce taie pastilele? funda. vreau sa spun ca nu le iau impreuna. Laptele dimineata si pastila aproape seara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

De ce ar "taia" laptele pastilele?

| AnNéVidoff a răspuns:

Pai nu cred ca s-a facut pana acum vreun studiu de specialitate! happy
Cel mai bine nu mai bei dimineata si amani un pic! happy
Multa sanatate! happy
Funda? :? happy