| yellowalien a întrebat:

Bună tuturor!

A practicat careva dintre voi terapia bowtech? Aş vrea nişte informaţii de la cei care au trecut prin aşa ceva, sau dacă aveţi rude, cunoştinţe, prieteni care au făcut terapie bowtech şi v-au împărtăşit părerile lor despre asta, orice răspuns e binevenit.
Am un prieten pe care îl chinuie durerile de spate de ceva vreme şi mi-ar fi folositoare orice informaţie de la voi despre acest lucru.
Vă mulţumesc anticipat! O zi frumoasă! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| STR1K3R a răspuns:

Bowtech doamne n-am auzit asa ceva niciodatalaughing

| yellowalien explică (pentru STR1K3R):

N-ai auzit, nu răspunde. E extrem de simplu. tongue

| Tavy_Ileni_1998 a răspuns:

Buna! Apropo daca toti intrebi ce este bowtech atunci explicane ce doamne boala e asta de nimeni nu o stie?thinking

| yellowalien explică (pentru Tavy_Ileni_1998):

Nu e boală, e o terapie prin masaj, am pus întrebarea pentru cunoscători. Poftim un link să citeşti despre, dacă te interesează http://adinagrigorescu.blogspot.ro/

| Tavy_Ileni_1998 a răspuns:

Merci ca mi-ai spus tongue am stiut ca nu am auzit sa existe dar nici nu exista laughing