| rsn13 a întrebat:

Va rog raspundeti doar daca detineti sau aveti cunostinte care v-au impartasit parerile despre nokia n97 mini (as vrea sa cumpar si un prieten cu iPhone zice ca nu e bun)

2 răspunsuri:
| franck2222 a răspuns:

Sunt de aceeasi pare cu prietenul tau si are dreptate ca si eu am i phone si luceaza mult mai bine decat nokia care la un moment dat se blocheaza crede-ma am avut.

| alexxp26 a răspuns:

N97 mini este un telefon foarte bun. Cel putin compara preturile dintre iphone si n97 mini