| emmaloveemma a întrebat:

Buna tuturor am nevoie de niste sfaturi. Vreau sa slabesc.Si da stiu, sa slabesc trebuie sa mananc fructe legume multa apa salate mancare sanatoasa proportii mici si dese mult sport etc.Stiu chestiile astea dar problema e ca vreau sa slabesc si la fata.Singura metoda sa fiu mai slaba la fata ar fi infometarea, pe care nu cred ca mi-o recomanda cineva si prin metodele de mai sus nu reusesc sa ajung la o fizionomie mai slaba.Astept niste sfaturi ce ar trebui sa fac sa rezolv si problema asta.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kaudia25 a răspuns:

In general sunt foarte multe metode dar cele mai sanatoase si sigure sunt cele prin masajul facial si sauna faciala.
http://www.euro-pc.ro/medicura
Masajul te ajuta sa-ti accelerezi metabolismul fetei si iti tonifiaza muschii. Fie mergi la un salon si il faci odata cu tratamentul facial complet (peeling, extractie, hidratare), fie il faci singura acasa, folosindu-te de o crema hidratanta un ulei special de masaj sau un aparat de masaj facial.
Succes