| PinkSugar a întrebat:

De maine vreau sa ma apuc sa mananc numai mancare fiarta de ex orez fiert cartofi fierti oua fierte si sa mananc legume salate si fructe...ce ziceti o sa slabesc? si ma apuc si de sport si eu cam dansez in fiecare zi cam 20 30 de min

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar o sa fie greu sa mananci numai fierturi

| PinkSugar explică (pentru anonim_4396):

Am 170 si cred ca am vreo 63 de kg si vreau sa ajung la la 57 58

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Dieta aceasta, a fost tinuta de Beyonce. De asta am tinut`o si eu. Am slabit 9 kg in doar 2 saptamani. Nu este recomandata, dar eram disperata. Acum doar ma mentin. http://curesiaparatepentruslabit.blogspot.ro/......-diet.html Daca vrei sa o tii, iti urez bafta. :*.

| G30rGe a răspuns:

Desigur ca o sa slabesti dar trebuie sa mananci in fiecare zi la acelasi program sa respecti programul facut de tine
Fundabig grin?

| MyaMyuka00 a răspuns:

Cu orez sigur nu! dar cu legume si salata cu siguranta!

| DuStEp a răspuns:

Cel mai bine alergi cate 1, 2 ore si mananci foarte multa salata ca sa slabesti si fara dulciuri.....sau ti regim si faci sport