| Bubulica33 a întrebat:

am nevoie de parerile voastre! Deci uitati care imi e problema:
de cateva zile ma doare sub brate(axilele) si durrrea parca uneori merge prin toata mana cateodata si in sani, am doar 13 ani, greutate: in jur de 45-50 kg si sunt inalta asi zice eu : 1, 64 m... Oare aceste dureri pot fi din cauza ca nu am dormit bine,din cauza saltelei(e putin cam veche)?
mentionez ca ma mai doare si spatele,partea de sus,umerii si in zona abdomenului,lateral, pe ambele parti, sub coaste... poate fi vreo boala sau nu e nimic grav? am nevoi de cat mai multe raspunsuri! MULTUMESC ANTICIPAT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IuliiChiştooc a răspuns:

Vorbeste cu un doctor, cu familia. Spune-le despre problema ta. Ti-a venit ciclul? Adica nu sunt experta in chestii de genul asta, dar poate la tine se manifesta altfel.Cel mai bine e sa vorbesti cu mama ta, si sa vezi ce are de spus.Ea te cunoaste cel mai bine si stie ce trebuie sa facahappy.