| Edyedy12332 a întrebat:

Partenera mea prezinta : stari de voma (nu mereu, cateodata si scurte de durata maxim 5minute ), ameteli (de scurta durata 1-2 minute, ea spune ca poate fi din cauza lipsei de hrana fiind o persoana care nu prea mananca sau pentru ca ii curge des sange din nas), dureri in josul abdomenului (si acestea temporare), dureri de sani (ii simte umflati putin, dar nu sunt ft durerosi, o pot lua in brate si sa o strang ca nu o doare, este o durere medie) si schimbarea metabolismului (lipsa poftei de mancare ), ar putea fi pe ciclu sau sa se apropie? Ea fiind cu menstruatie neregulata si au trecut aproximativ 30 zile de la ultimul ciclu. As vrea sa stiu si eu daca ar putea fi vorba de o sarcina sau este vorba de sorirea unui ciclu? Sunt speriat

4 răspunsuri:
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Starile se pot datora multor boli.
Totusi, de ce nu o duci la medic? Stie de ce ii curge sange din nas?
Stii ca ati facut neprotejat, ca s-a intamplat vreun accident?

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Dacă nu v-ați protejat atunci există riscul unei sarcini.

| Edyedy12332 explică:

Sexul a fost protejat si nu a fost nici o urma vizibila de ceva accident. (nu era spart si nu a ramas in vagin)

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru Edyedy12332):

Atunci e ok si nu e nicio sarcina.