| Sw3eTy3 a întrebat:

Heiii.Ma doare spatele in partea de jos a spatelui (partea dreapta mai mult, cateodata in ambele parti) iar intr-o zi am intepenit pentru un moment si m-a durut tare (mi-au dat lacrimile).Ce poate sa fie? E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pot fi rinichii sau sa ai probleme in zona lombara, cumpara-ti o crema preparata de la farmacie[diclofenac gel]si daca durerile nu inceteaza du-te la medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un control la rinichi. Daca nu e de la ei, inseamna ca ai probleme cu oasele.

| Perversul69 a răspuns:

Umm...nu e bine deloc straight face. Mama mea are de asemenea asa dureri si merge la spital destul de des :/.Ii introduce un fel de "picuratori" in vena ca sa ii treaca durerea. :S.Mai pe scurt e destul de grav.Incearca cu un masaj, ceva lotiuni.Mergi mai bine la un doctor.
P.S. - apropo, citi ani ai? la virsta asta nu ar trebui sa ai asa genuri de dureri.Te-ai lovit sau ceva? Spune-mi caci eu te pot ajuta, intr-un mod mai "original" big grin

| Perversul69 a răspuns (pentru Perversul69):

Si am uitat sa mentionez.Bine ca mi-a amintit Benessere happy.
Chiar poate fi o boala la rinichi.

| Sw3eTy3 explică (pentru Perversul69):

Am 13 ani si cateva lunihappy

| Perversul69 a răspuns (pentru Sw3eTy3):

Multi inainte happy happy