| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturorhappy
Am o intrebare:
De cateva zile incoace am o durere "surda" in dreptul inimii.si parca respir mai greu... aveti idee despre ce o fi vorba?
O fi legat de inima si de sist circulator sau de torace/spate/coloana?
Mersi.ast un raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lacrima_4340 a răspuns:

Salut, poate fi vorba si de plamani; ti-as indica o radiologie.Tot la doctor vei ajunge in final si mai bine acum decat cand va fi prea tarziu.Sanatate multa!