| ingrid90 a întrebat:

am o mare nelamurire si anume luna asta mi-a intarziat cm cam zece zile de normal si mi-am facut un test de sarcina care a iesit pozitiv nu prea se cunostea bine a doua liniuta deci mi-am m-ai facut unul care a iesit tot pozitiv asa ca m-am dus la un eco si mi-a sp ca e prea mic ca sa-si dea seama daca e sarcina pentru ca dupa calculele mele sunt cam 4 saptamani.dar se vedea la eco un punct negru micut ca mi-a arata si d-na dr plus ca ma dor sanii de mor si am niste greturi...dar cand am ajus acasa de la ecograf seara mi-a venit ciclul si mi-a curs si cheaguri de sange si le am cam tari de obicei le am mai tari dar acum e mai mult ca de obicei si nu imi pot exlica daca e un avort spontan sau ce s-a intamplat? sunt fff speriata daca am piierdut sarcina? azi e a treia zi de cand sunt pe cm si nici sanii nu ma mai dor chiar nu-mi pot explica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sanii te dor doar in primele zile de c.m., dupa ce iti trece ciclul mai fa un eco sa vezi daca acel punct se mai afla acolo

| ingrid90 explică (pentru mona):

Sanii ma dureau de vreo doua saptamani inainte sa imi vina cm oricum mersi de raspuns:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De obicei sanii dor in primele zile ale ciclului.
Eu zic sa mai faci o ecografie dupa terminarea menstruatiei.
Te pup!

| Ivan_Lavinia_1995 a răspuns:

Probabil l-ai pierdut...