| Maiaaiaia a întrebat:

Am probleme cu podoaba capilara.De 3-4 luni imi tot cade parul foarte mult,am incercat diverse metode,de la farmacii,samponuri impotriva caderii,am facut si un tratament cumparat dintr-o ierbosterie,insa cade din ce in ce mai mult,si mi s-a rarit parul. DATI-MI UN SFAT,O IDEE,POATE AVETI CUNOSTINTE DESPRE ACEASTA SITUATIE.Ce as putea sa mai incerc, dar care chiar sa dea rezultate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai încercat cu ChelStop și nu se văd efectele? Părul cade și de la stres. Și, în caz că îți vopsești părul, ia o pauză. Pe viitor, evită să-ți mai cumperi de la firma respectivă. Încerci o alta, s-ar putea să fii alergică...
În rest, știu că ChelStop e foarte bun (chiar se văd rezultatele după prima aplicare!), citeste prospectul si procedează exact cum scrie acolo. Sănătate și... păr mult!winking