| IngerulNoptii a întrebat:

Am si eu o problema...ma doare tot piciorul drept si se unfla de la laba acestuia pana la genunchi. Ce ar trebui sa iau sa nu ma main doara si tot odata sa nu se mai unfle. Ce problema s-ar putea sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum au spus si ceilalti probabil este o luxatie eu te recomand sa pui niste varza (verde nu murata) dar batuta cu ciocanul de facut snitel. Sau sa dai cu un unguent Recomand : Fastum Gelwinking

Toate cele bune! Bye Bye

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Luxatie. ia lioton gel

| Sapphire a răspuns:

Probleme cu circulatia sangelui, probabil.

| cosmina_3238 a răspuns:

Pai eu una te sfatuiesc sa mergi la doctor sa te consulte e cel mai sigur