| crista18 a întrebat:

As dori sa stiu cat costa un consult ginecologic de rutina care sa includa testul secretiei si prescriptia unor anticonceptionale potrivite

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Buna, Crista
La cabinet particular, pe fii-mea a costat-o aproape 300 lei, incluzand si testul Babes Papanicolau.

| bambolina07 a răspuns:

Eu am fost la cutitul de argint analize+prescripie anticonceptionale+ tot tacamul nu m-a dus mai mult de 150 lei avand in vedere ca am fost la un profesot foarte cunoscut care a aparut de multe ori si la tv.

| evilcookies a răspuns:

Depinde unde stai si la ce clinica/doctor vrei sa mergi. Intreaba-ti medicul de familie sa-ti sugereze un ginecolog pe care-l cunoaste personal