| eleny1818 a întrebat:

Buna tuturor, azi am aflat ca am herpes genital problema e ca de 4 zile am ranile, deja arata a ulceratii... cine a avut si stie sa imi spuna cate zile mai dureaza pana la vindecare? specific ca am folosit aciclovir crema in ultimele 3 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

2-3 saptamani!

| eleny1818 explică (pentru Violleta2022):

In cazul in care sistemul imunitar imi este unul puternic, nu exista sanse sa dispara mai repede? durerile sunt atat de greu de suportat

1 răspuns: