| bella931231 a întrebat:

Bună tuturor!
Azi am fost la medic pentru o ecografie mamara sad pentru ca de câteva săptămâni simțeam acolo o umflatura ca o ciresică. Mi s-a spus ca am un fibroadenom cu dimensiuni de 32/11 mm urmând ca peste 3 luni sa fac o ecografie sa vedem daca nu cumva s-a mărit (dacă cresc doamna doctor mi-a recomandat operatia) ...Mai este cineva aici în situația mea? Sunt foarte speriata :-(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

N-ai de ce sa fii speriata. Din contra: bucura-te ca nu e ceva mai rau. Ai incredere in mainile medicilor; si mai mult, in ale Tatalui nostru ceresc.