| LaraClarice a întrebat:

Cat timp este valabil un bilet de trimitere?
Daca am un diagnostic acut, mă pot prezenta la medic in termen de 30 zile, apoi, din momentul in care este introdus în calculator, capătă o valabilitate de 60 zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce se bagă în calculator, ai ajuns deja la medic, așa că valabilitatea lui nu mai este relevantă.