| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Buna tuturor. De cand sunt mica eu beau foarte multa apa si merg de multe ori la baie..acum doi ani am facut analize la urina dar nu am avut nimic.De cateva luni am inceput sa merg si mai des la baie, de vreo 3 ori pe ora... Si a devenit si stresant. nu stiu ce sa fac. vi s-a mai intamplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| arianared24 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat. Mergeam de multe ori la baie pe ora. Poate ai racit la ovare.