| anonim_4396 a întrebat:

De dimineata de cand m-am trezit. Cam de o ora. A inceput sa ma impunga tare sub burta. Cam la o distanta de o palma(pe lat) sub buric. Ce poate fi? Nu ma inteapa continuu. Ci dupa cateva minute.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Cel mai probabil este vorba de o indigestie.

Daca esti fata s-ar putea sa fie vorba de dureri menstruale, asa cum a zis si cineva mai sus.

| 4ndr33y a răspuns:

Nu stiu daca esti fata sau baiat. Pot sa fie mai multe cauze, de natura menstruala, vezicala, colon. Pentru inceput mergi la toaleta happy