| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
De la o vreme incoace, de fiecare data cand mananc si eu o inghetata, nu apuc sa iau 2-3 guri din ea ca...stranut! Precizez ca o mananc aproape topita, nu rece! Pur si simplu stranut!
Sa fie alergie, ce poate fii?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GuniTs a răspuns:

Ar putea sa fie din cauza ca stai la soare, sau pur si simplu ai mancat cv ce nu iti pare bine inghetata, mai poate fi sa ai o boala, sfatul meu du-te la un doctor, sau numai consuma inghetata.