| TeManancCuNutella a întrebat:

Hei!
Este cam ciudat dar...De fiecare data cand ma pun sa-mi fac temele (acasa), incepe sa ma doara capul, dar inainte nu aveam nimic. Plus ca stranut. laughing
Deci am alergie la teme? laughing)

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Da! ai mare grija! urmatoarea data cand iti vei face temele vei:vomita,te va durea burta,iti va fi rau, vei inebuni si te vei transforma in vampir!rolling on the floor.
Stai linistit/linistita, este doar o coincidenta!

| TeManancCuNutella explică (pentru NoNameJunior):

Supeerr! Un vampir rolling on the floor)
Sti, sun cam visatoare laughing)

| NoNameJunior a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

laughing
din cate vad, esti fata, corect?

| TeManancCuNutella explică (pentru NoNameJunior):

Dahappy

| NoNameJunior a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Aha.

| NuDauFunda a răspuns:

Da, e ceva normal big grin

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

E ceva normal. Sa putrezeasca Roberto Nevilis in iad! De ce a trebuit sa inventeze temele de casa?