| RoxanaGhost a întrebat:

Nu stiu daca am pus intrebarea la categoria potrivita dar in fine.Am aproape 18 ani (ii fac in septembrie) si de cand ma stiu la sanul drept,sfarcul are in mijloc o minuscula crapatura sau gaurica. Sfarcul nu e invers sau cum se spune,nu ma doare,nu supureaza, nu ma ustura sau doare ci doar ma simt eu ingrijorata.Nu am fost muscata niciodata sau alte chestii,pur si simplu e o gaurica minuscula.E normal sa fie asa, avand in vedere ca nu e de tip inverted sau am vreo problema? Ce imi recomandati? Ce creme sau la ce medic sa merg? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai linistita, că esti in crestere.

| Holiday a răspuns (pentru darrio2007):

Are 18 ani, e fata, nu mai creste.

| Valyasdfg a răspuns:

Ești fată, pe acolo iese laptele când ai copii, ce te sperii așa măi? Zici ca.i descoperit America