| Rosalinda_7768 a întrebat:

Unde as putea sa fac niste cursuri de masaj si fizoterapie? Mentionez ca sunt din Slobozia!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maraviglia a răspuns:

In Bucuresti, cursuri de masaj se pot face la Centrul de pregatire Maraviglia cu sediul in Piata Romana. www.maraviglia.ro

3 răspunsuri:
| Soex a răspuns:

Sa stii ca sunt foarte buni si cei din Buzau de la Centrul de Calificare.
https://calificare-evaluare.ro/maseur/

| elisa23 a răspuns:

Buna, eu am facut cursuri de masaj la centrul de pregatire maraviglia in bucuresti. si eu sunt din provincie, dar programul cursurilor mi-a permis sa ma pot duce. ii poti cauta pe google sau direct la www.maraviglia.ro. succes!