| alice_2534 a întrebat:

va rog ajutati, ma de 3saptamani am stari de voma, ma simt foarte obosita, mananc foarte putin, mie pofta de unele lucruri pe care eu nu le mancam in general iar de 2 zile sunt foarte ametita si am dureri abdominale dau funda si vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Simptomele astea le ai cand esti insarcinata

9 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Eu cred ca esti insarcinata,dar poate sa fie si de la altceva, nu te panica, mai bine mergi la un medic!

| deeeeeebora a răspuns:

Apa vitamine sport si odihna

| Ralluuuuu a răspuns:

Alicee te-as sfatui sa te ducii la doctorul de familiee sau la un ginecolog si acolo iti va spunee din ce cauza te simtii asa Eu cred ca s`ar putea sa fii insarcinata
Sper ca te.am ajutat

| wondergirl_8179 a răspuns:

Cred ca esti insarcinata dupa simptomele care le ai!

| Mydy a răspuns:

Nu ma prea pricep... dar de obicei semnele astea cel mai mult le-am observat la persoanele insarcinate. Ai fost la vreun doctor?

| alice_2534 explică:

Ms nu nu am fost la doctor

| alice_2534 explică:

Ms mult Rallu dar nu pot merge pentru ca nu sunt in tara

| Mariuca_5189 a răspuns:

Am patit si eu la fel ia uite ce trebuie sa faci: ia debridat pastila si nu manca deloc nimic ai voie sa bei apa si ceaai de orce fel.

| fernanda_1958 a răspuns:

Inseamna ca esti insarcinata