| Antonnyagaby a întrebat:

Am si eu o intrebare, daca mi-a venit stopul in timpul actului sexual si m-a tinut doar 20 minute ce poate insemna? De atunci am dureri de burta de putina durata dar foarte mari, nu pot manca, nici nu am pofta. Mi-e rau cand mănânc, am facut si test de sarcina, a iesit o liniuta. Plus ca ma simt ametita si câteodată stari de voma. Vreau niste sfaturi, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Esti singura ca era ciclul menstrual?
Mie mi se pare ca-i sangerare la conatctul sexual, posibil din cauza unei rani pe colul uterin.
Te sfatuiesc sa mergi la un conrol ginecologic, cat de curand posibil.
Cat priveste testuld e sarcina, se face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.
Nici un test facut inainte de 21 de zile nu va arata realitatea, fiind facut inutil si eronat.

| Antonnyagaby explică (pentru Violleta2022):

Multumesc mult asa am sa fac!

1 răspuns: