| anonim_4396 a întrebat:

Va rog imi puteti spune daca stiti cum pot sa-mi sanii sa creasca natural si fara sa platesc tratamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Gandeste-te sa cari 2 kg in plus aiurea.coloana etc.
Multumeste-i la Dumnezeu.

| Adrianetc a răspuns:

Corpul tau, comportamentul se mosteneste, deci. da vina pe parinti

Răspuns utilizator avertizat
| KittyKa a răspuns:

Ideia ar fi, in mod natural, sa vina un baiat acolo sa traga de ele laughing)) Nu draga, glumeam laughing Nu exista remediu pentru asa ceva tongue Sanii cresc in ritmul lor, nu le poti accelera cresterea, la fiecare femeie sanii sunt diferiti. Unele le au mai mari, altele mai mic, e dat de la Dumnezeu. Bafta!winking

| adrian873 a răspuns:

Te ajut eu

| alexstb a răspuns:

Da apucate de s*x si cu timpu o sa-ti creasca 100% grantez am cateva vecine si colege care asa au facut! funda?

| รยŦlєtєl a răspuns:

Da-mi add la id annymarry97@yahoo.com si vorbim.

| NaaaNeeeLyySsTTuu a răspuns:

Imi cer scuze ca in nume de baiat raspund la intrebarea asta de sex feminin dar nu poti sa-ti faci sanii sa-ti creasca! Aceastia pot fii mariti numai cu "silicoane" care pot provoca cancer la sani! Deci nu recomand incercarea leacurilor babesti sau alte prostii asa a vrut mama natura sa ai sanii! Apropo....Cand o sa ai copil o sa-ti creasca din cauza laptelui matern!
Funda?big grinbig grin

| Dumitrescu_Dennys-Alexandreer_1997 a răspuns:

Am eu o idee...mi s-a spus cand eram mic un sfat pentru femei ca sa le mareasca sanii, eu il tratez ca un banc, da` nu sunt sigur. Mananca niste porumb... si vezi daca obii rezultate.Eu iti zic nu e 100%, eu il tratez ca pe un banc, serios laughing, dar poate fi si adev. Incearca!