| floricika_1940 a întrebat:

Buna TPU.Credeti ca poate fi vorba de o sarcina? cu o luna in urma, inainte de ciclu am avut doua zile la rand o secretie galbuie care a dat in maro. Dupa doua zile mi-a venit ciclul. Iar de vreo trei zile imi este foame mai mereu.Nu am greata, nu ma doare burtica.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Simptomele de sarcină apar după 2-3 săptămâni de la contact, atunci când nivelul proteinei hCG crește suficient de mult pentru a fi depistat în urină.
Dacă ți-a venit menstruația, și s-a prezentat normal (cantitate, culoare, etc.), atunci în mod sigur NU ești însărcinată.
Ai mai multă grijă de acum în colo, folosește prezervativ!
Baftă!

| Criiistinutsa a răspuns:

Nu! Cu siguranta nu esti insarcinata!happy