| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna feteloor...am si eu o micamare problema!
adica sora mea,(12 ani) imi e cam frica pentru ea!
deci...pana acum ii curgea secretie vaginala, ok, dar de ieri asa... ii curge o chestie maro si lipicioasa! ce poate fi? ajutor!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ai de ce să te îngrijorezi. Spune-i să poarte un protejslip până va apărea prima menstruație (menarha). În momentul în care va apărea, dă-i sfaturi despre igienă și explică-i aspectele esențiale legate de aceasta.
Baftă!

| Marrriaaa a răspuns:

In curand o sa ii vina menstruatia happy

| yomotherfucker a răspuns:

Lool laughing))
pai e dezvoltata si trebuie sa'i vina menstruatia.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.noifetele.ro/
Trebuie sa-i vina.