| anonim_4396 a întrebat:

Va rog scuzati categoria, dar e urgent. O colega a venit pe la mine, si a intrat pe mess. Dupa ce a vorbit, a dat X, desi i-am spus sa nu dea. Si pagina ei de mess a ramas deschisa.Acum, prietenii de la ea din lista trimit mesaje, desi eu nu vad pagina ei. As vrea sa ies de tot de pe pagina, dar nu stiu cum. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns! Va multumesc! Cat de repede se poate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| l0riiii a răspuns:

Buna lenuhappy
este in bara.jos la dreapta o fata zambitoare.dai dublu click pe ea.o sa iti apara si pagina ei de mess.si apoi dai sus la messenger si sing out.penultimul.si gata.ai iesit!

multa bafta!

ciao!

13 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Probabil ai multimessu si de-aia ti s-a intamplat asa, intri cu idul ei si apoi iesi normal, nu dai X

| PinkDea a răspuns:

In bara acolo langa ceas trebuie sa fie iconita de la messenger, dai clic pe ea apoi poti sa iesi din messenger

| Malphas a răspuns:

Vezi că în bara de start ai în dreapta, jos, o săgeţică. Dă click pe ea, apoi pe iconiţa de la messenger şi o să-ţi apară messengerul ei. Baftă!

| hailei2007 a răspuns:

In dreapta jos, pe bara de la windows, in zona ceasului ai fie o iconita de yahoo messenger, fie o sagetica pe care daca apesi o sa apara iconita de yahoo messenger. da dublu click pe iconita si ti se deschide yahoo-ul ei si poti sa il deloghezi si sa te loghezi tu

| MariaaDrb a răspuns:

Apasa doar ctrl+d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inchide calculatorul, ce altceva poti sa faci? Sau sa scoti stecherele din priza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca a dat X, atunci e jos langa ceas.Dai 2xclik pe fata de la yahoo messenger, si dai sing out de pe id-ul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Explica ce vrei sa scoti nu ce explicatii ai dat la intrebarea asta si nu te obosi ca oricum voi nu stiti si sa raspundeti la ce vi se spune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mereu raspunsul meu e ultimul la aproape toate intrebarile

| rolly3342 a răspuns:

Control+alt + delete si dai la procese si opresti Yahoo messenger.sau restarrezi computerul. funda pls

| Lcrrr a răspuns:

In colt in dreapta jos sunt niste iconite si o sagetica apasa pe sageata aia si o sa iti apara fata zambitoare de la messenger clik pe ea si iti va aparea lista. Dai sing out si intra la tine. :]

| xBichini a răspuns:

E jos iconita cu yahoo messenger apasa si apare

| Beatrice_2575 a răspuns:

In bara de start jos aia albastra a calculatorului in dreapta ai mai multe programe acolo tra sai aopara un mes da de doua ori pe el si ti se dedschide asa o sa poti sa dai sing out (sau stinge odata calculatoru si apoi il pornesti si dispare) daca nu vezi messu la bara de start dai pe sageata aiai de langa programele din dreapta acolo tra sa fie