| CatGirl a întrebat:

Vara trecuta am aflat ca sunt alergica la capsuni. Un lucru rau a fost ca eu mancasem capsuni inainte sa aflu aceasta veste rea. Din cauza aceasta am niste pete pe picioare (ca bubele). Ce pot face sa imi dispara. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un alergolog va sti ce sa-ti recomande.

| Oktavian a răspuns:

Intreaba la farmacie de ceva medicamente impotriva alergiei.

| adelina_7242 a răspuns:

Du-te la doctor si intreaba-l.Altceva nu stiu nu sunt medic am doar 10 ani.:d