| Cenusareasa09 a întrebat:

Vineri am fost operata de polipi, si de azi ma doare capul mai tare ca in zilele trecute. Stie cineva daca este normal? A fost cineva operat de polipi? Cum s-a simtit?
Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Durerile de cap pot sa fie de la vreme sau de la maximul de activitate solara care este in acest timp.
Ia un paracetamol si-ti trece!