| JessieXD a întrebat:

Bună
Vineri am iesit din spital, dar nu mi-a dat externarea pentru ca, a zis ca daca mi-e rau pana luni sa merg.(Ca mi-a zis ca, 2 zile dupa externare nu te mai poti interna)Si pentru ca stau si aproape de spital la cam 1km...
Si azi trebuie sa merg dupa externare...Trebuie sa vina un parinte cu mine? Sau pot merge numai eu?
Am sub 18 ani happy
Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Depinde cat de mult se formalizeaza cei de la clinica. Oficial, numai parintii au dreptul sa ridice biletul de externare.

1 răspuns:
| Raniia a răspuns:

Da,trebuie sa mearga un parinte dupa biletul de iesire.