| Paula0090 a întrebat:

Buna, vreau sa imi pun aparat dentar si am o nedumerire cu privire la prețuri. Adică, spre exemplu: scrie ca un aparat dentar costa 3000 lei, iar langa arată poza cu aparatul pe ambele arcade. Asta înseamnă că prețul e pentru ambele arcade, sau 3000 lei per arcada?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alinailies a răspuns:

I-am. Pus fiicei mele cu 2000 lei ambele arcade.

| Paula0090 explică (pentru Alinailies):

2000 in total?

| Alinailies a răspuns (pentru Paula0090):

Da.
Control lunar în jur de 100 lei.