| ZeroBarat1 a întrebat:

Buna,vreau sa spun ca am o problema mare cu cosurile,am fost la dermatologi,mi-au dat tratamente,medicamente interne si externe,au functionat periodic,au inceput sa reapara cosurile,am incercat o dieta timp de o luna doar cu peste,carne slaba,fructe multe,apa multa,fara chipsuri ciocolata etc,nu a mers,am incercat doar cu apa simpla,a mers, dar tot reapar cosurile, nu stiu ce sa mai fac, de la 16 ani am acnee, acum am 20 de ani,chiar nu mai stiu ce sa fac! medicamente scumpe,bani investiti foarte mult,multe chesti care le-am facut si rezultat,degeaba,nu stiu ce sa mai fac! Cand mie fata curata,si ma simt increzator, pac apare iar un cos urat, si numai ma enervez si nu ii de bine, practic m-am saturat de treaba! Voi ce sfaturi aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aaadddaaaa10 a răspuns:

Incearca Zineryt.
Este foarte bun.Le usuca.
Il gasesti in la farmacie ( pana in 35 lei )