| SpigiBb a întrebat:

Buna de la o vreme am probleme cu cosurile...in fine au disparut nu mai apar dar au ras urmele de la ele, Am incercat creme pentru acnee si nu am vazut nici o diferenta.Am postat si pe alte forumuri si toate nu m-au ajutat au postat tratamenturi scume si altele.Nu imi permit tratamente cu lasere sau alte chesti Sper sa ma ajutati voi. Ce ar trebui sa folosesc? un tratament care il pot face acasa natural sau ceva mai ieftin ca nu imi permit financiar sa fac tratamente scumpe! Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Crema de gălbenele este un foarte bun cicatrizant, dar e nevoie de timp în astfel de cazuri ca să se vadă rezultatele.
Succes.