| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu ce pot sa pun pe alunite atunci cand ma bronzez? Am cateva dar totusi. Tatal meu mi-a spus ca pasta de dinți e bunălaughing Acum nu stiu. Vreau pareri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pasta de dinti nu e buna, mai ales cea mentolata arde. Poti pune crema de plaja cu factor mare de protectie (50)

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Crema de protectie e suficient, in niciun caz pasta de dinti, de unde pana unde?!