| L0ve a întrebat:

Buna
vreau si eu o dieta, sa slabesc 2-3 kg cam intr. o luna si exercitii
imi dati va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Fructe,legum nu manaci dupa ora 6 si alergi putin in parc

| Fluffinator a răspuns:

Pentru 2-3kg nu ai nevoie de cine stie ce dieta. Doar elimina painea din alimentatie, carnea foarte grasa si sucurile acidulate.
De asemenea incearca sa alergi zilnic macar 30-40 km si daca ai posibiliatea ar fi bine sa si innoti(daca stii). Sigur vei slabi cu astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă sport şi nu mânca cărnuri sau produse de patiserie.
Cât mai mult exerciţiu.
O zi buna!

| anky13 a răspuns:

Buna uite o dieta care sincer si eu as vrea sa o incerc si am vazut ca la multe persoane a avut efect http://www.cura-de-slabire.ro/......-luni.html conform acesteia intr-o luna ai slabi cam 7 kg. restul gasesti pe site