| Winners10 a întrebat:

Zilele astea am mai mers cu geamul deschis la masina si cred ca am tras outin curent. Cand strang din dinti ma cam doare o masea. Poate fi asta cauza? Daca da ce as putea sa iau sa mai treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Măsea nu doare că ai fii mers cu mașina zilele astea, ci pentru că ai infecție la rădăcina masalei, provocata de vreo carie.

| anoniiim1807 a răspuns:

Evident ca poate fi asta.
Încearcă sa îți bagi o țigară aprinsa in ureche sau un coif din ziar..tot aprins. Te va ajuta

| GlowingShadow a răspuns (pentru anoniiim1807):

What the f*ck? LOL

| anoniiim1807 a răspuns (pentru GlowingShadow):

Nu le bagi cu totul in ureche. Bagi partea care nu arde