| BRG a întrebat:

Bună ziua aș dorii să mă ajutați să înțeleg de ce întrebarea mea referitoare la fetele care stau pe tocuri, dacă vor masaj la picioare este considerată obscenă? Eu a m terminat un curs de masaj în 1996

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu mi se pare obscena.thinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Silvia):

Nu vreti un masaj?

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Mie nu mi se pare obscena, sunt unii mai frustrati pe acest site.Asa imi spun si mie unii ca eu sunt maniaca pentru ca intreb despre sex, asa ca nu le da atentie si continua-ti masajulbig grinBafta

| cristina4love a răspuns:

Probabil lumea nu stia ca tu ai urmat un curs de masaj si au considerat ca doresti altceva...

| emasweetgirl a răspuns:

Nu prea am inteles intrebareastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol