| allexa16 a întrebat:

A facut cineva operatie de sept la un spital de stat? cat l-a costat, cat a dat la asistente la anestezist... vreau si eu sa ma operez, dar nu am nici cea mai vaga idee cati bani sa le dau.imi trebuie neaparat trimitere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Giza_Paul_1992 a răspuns:

Normal si corect nu ar trebui sa dai nimic, pentru ca medicii sunt platiti pentru asta, dar 2-3 milioane la doctor ti-ar face sederea mai placuta.

| allexa16 explică (pentru Giza_Paul_1992):

Tu ti-ai facut? esti din Bucuresti? daca da la ce spital se face?

| Giza_Paul_1992 a răspuns (pentru allexa16):

Sora mea a facut, nu de mult, si nu sunt din Bucuresti din pacate. Dar cu siguranta iti trebuie trimitere.