| Gentlemann a întrebat:

Va rog raspundeti cat mai repede, maine ma operez la spital, la ureche si la gat, sunt asigurat, cati bani trebuie sa dau? la doctor si la anestezist? cat trebuie sa dau? Nu vreau sa ma fac de ras.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Ar trebui sa ajunga 100 RON la fiecare. Daca stai mai mult timp internat, sa ai in vedere si surorile medicale, 50 la sora sefa, 20 la sora care este in tura de noapte. Mai sigur ar fi sa vorbesti si cu ceilalti care sunt internati acolo, depinde de la spital la spital, de durata de internare, etc.