| melynda a întrebat:

Buna ziua! a incercat cineva pastile pentru slabit care sa fie si eficiente?

3 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Nu, nu sunt eficiente. alimetatia sanatoasa combinata cu miscarea are sanse de succes

| Deni0401 a răspuns:

Eficiente impreuna cu sportul! *
Doar pastilele nu fac nimic... la fel cum imbina creatina si antrenamentul sportivii la fel trebuie sa imbini si tu niste suplimente (gasesti la orice farmacie, toate ar trebui sa ajute, poti discuta cu farmacista sau cu o asistenta medicala)cu exercitiile fizice si desigur alimentatia.

| Lidiiiiiii a răspuns:

Depinde de organism. Nu își fac efectul in toate cazurilewinking Încearcă cafeaua verde cu ghimbir