| Gyom3i a întrebat:

Bună ziua, acum aproape 4 zile, la ora de sport am căzut și m-am lovit la gleznă, am mers acasă, am pus gheață și am folosit ceva unguent și spray, însă, dimineața piciorul nu are nimic vizibil pe el, însă cu timpul apar vânătăi pe partea dreaptă și stânga, iar a doua zi dimineața dispar iar și apar în timpul zilei(singurul mod în care mă mișc este de a sări cu piciorul stâng)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~timpul apar vânătăii...iar a doua zi dimineața dispar iar și apar în timpul zilei~

e ceva ciudat aici!

| NisipLaMare a răspuns:

Nu inteleg ai pus intrebarea asta iarasi, ai raspunul aici gogule de ce repeti intrebarea?

https://www.tpu.ro/......ata-si-am/

Răspuns utilizator avertizat