| Sebastian1236882 a întrebat:

Buna ziua am 15 ani si nasul meu e un pic mai la dreapta pentru ca am luat un pumn in nas. Pana la 20 de ani se poate indrepta la loc fara opreatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ți s-a mai raspuns la intrebare.

| Violleta2022 a răspuns:

Operatia de indreptare a nasului se poate face dupa ce iti inceteaza cresterea, adica dupa 20 de ani.

Cred ca ai probleme si cu memoria...ca ai pus intrebarea asta si acum 2 saptamani si ti s-a raspuns si atunci:

https://www.tpu.ro/......e-vede-as/

| 1234568807 a răspuns (pentru Violleta2022):

A mai pus-o de 3 ori, nu doar odata laughing

| 1234568807 a răspuns (pentru Violleta2022):

Lui poti sa stai sa ii explici si o zi intreaga despre ce e vorba ca el peste o saptamana iar pune intrebarea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu inca un pumn se rezolva.
Si mergi repede la doctor cat e lovitura proaspata sa-ti indrepte nasul.

| RaduRobertRO a răspuns:

La orice varsta doar cu operatie. din pacate.

| alexandradlr a răspuns:

Nu cred. Vei rămâne cu el deformat. Trebuie sa faci operatie de deviație de sept. Nu mai fiți răuți și nu va mai rupeți nasurile.

| Sebastian1236882 explică (pentru alexandradlr):

Pacat toata lume zice ca sunt e drept dar eu stiu ca nu e asa