| Kido1997 a întrebat:

am 19 ani si de 2 zile am dureri si mancarimi in partea de jos, este prima dată când mi se întâmplă asta.
Un sfat va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Igiena precară.

| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatia amintita de disconfort, durere, mancarime, inflamare, etc. reprezinta o stare anormala a sanatatii tale si drept urmare este indicat ca in astfel de situatii initial sa discuti cel putin cu medicul de familie. Sanatate!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Scrisoare din armata.
- Spune-i mama lui Maria
Sa nu se marite acum.
- Eu i-am spus maica, i-am spus,
Maria mi-a dat raspuns,
Ca nu poate sa mai stea,
C-o mananca chestia.
laughing

| Alicezzz a răspuns:

Poate fi vorba de o candidoza, incearca canesten crema. Sau mergi direct la un control ginecologic.

| mihaicelsfant a răspuns:

De la masturbare.

| gheorghe699 a răspuns:

Spala-te,dezinfecteaza locul cu un alcool slab si aplica o crema, ceva; nidoflor, sau ceva pe baza de kanamicina.dar doctorul dermatolog este cel mai in masura.

| LeonardZenga a răspuns:

Probabil de la părul care il ai jos, asa eram și eu. Epileaza-te?