| paauula93 a întrebat:

..am 2 zile de cand am intepaturi in dreptul inimii. durere la bratul stang si nu pot respira cum trebuie nu ma simt satula cand inspir...ce se inampla am 23 de ani 1, 63 si 55kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Dacate inteapa si numai simti mana stanga sau daca te doare e de la inima sau ai anvernism adica o camera a inimi e mai mare ca alta atunci simti intepaturi ca camaruta mica face un efort, recomand un ekg, test de efort, ecocardiac, holter 24 de ore